Minęło już kilka dobrych lat od kiedy przyjęliśmy pierwszych gości. Od tego czasu wiele się zmieniło - nawet klimat... Naszą pasją od zawsze były podróże, zarówno te bliskie, jak również te w nieco dalsze rejony globu. Przez ten czas udało nam się zwiedzić bardzo dużo interesujących miejsc, począwszy od Amerykańsko-Kanadyjskiego wybrzeża, przez Szwajcarię, aż po Turcję. Jednak to właśnie w Bieszczadach wypoczywa się najlepiej i tu jest nasze małe Eldorado.

 

     Jest tu po trochę wszystkiego co można spotkać na całym świecie wspaniałe góry, Jezioro solińskie - namiastka oceanu, dzika dżungla z wielkimi kręgowcami, a nawet specyficzni tubylcy-zakapiory, co już oczu prawie nie mają , od ilości diabłów, których w życiu widzieli i tylko pustyni brak... ale być może i to się wkrótce zmieni. Druga z naszych pasji to muzykowanie.
      Kiedy mamy odrobinkę czasu chwytamy za instrumenty i gramy jam sessions

 

     Willa Helena znajduje się u stóp gór Horb w jednej z większych bieszczadzkich wiosek o dzwięcznej nazwie Cisna w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Willa czynna jest przez 4 pory roku od świtu aż do zmroku. W jej pobliżu od tysięcy lat swawolnie przepływa potok habkowiecki, zaś na pobliskich łąkach z przydomowego balkonu niejednokrotnie można podziwiać stada leniwie pasących się saren.

Wszystkich spragnionych wypoczynku i pieknych widoków zapraszamy na odwiedzenia i zostania na dłużej w Cisnej.

 

 


KONTAKT Z NAMI

Tadeusz & Bernardeta
Kawulicz

Cisna 107
38-607 Cisna


telefon kom.:
+48 511 960 434

e-mail:
tadeuszkawulicz6@wp.pl

nr konta bankowego:

10 10 20 2980
0000 2702 0035 3003

 

 

Copyright© 2010 Werman